Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkyI tablety s iOS a Androidem umí aplikaci SprachBox 2.0 společnosti Deutsche...

I tablety s iOS a Androidem umí aplikaci SprachBox 2.0 společnosti Deutsche Telekom

Spolupráce mezi Cleverlance Enterprise Solutions a Deutsche Telekom AG (DTAG) započatá před dvěma lety přináší další konkrétní výsledky. Aplikace SprachBox Pro, hlasová schránka nové generace, určená pro pevnou linku získala vylepšenou verzi, která uživatelům nabízí nové grafické prostředí a především podporuje tablety s iOS a Androidem.

V Německu velmi oblíbená funkce Visual Voice Mail získává díky nové verzi aplikace SprachBox Pro 2.0 nový rozměr, dostupnost pro tablety. Zákazníci Deutsche Telekomu ušetří zpětné volání do hlasové schránky, protože zprávy se zobrazují přímo v telefonu nebo na tabletu a lze je poslouchat vícekrát v libovolném pořadí.

Nová aplikace podporující tablety byla pro Android ponechána v původním designu. Na videu je ukázáno jak SprachBox Pro funguje. Verze pro iOS byla kompletně přepsána, a to v rekordním čase – za 4 měsíce. Nový flat design iOS7 umožňuje pohyblivé animace, například při nahrávaní zvuku a celkově se zvýšila intuitivnost používání.

„Původní aplikaci SprachBox Pro 1.0 pro Android a iOS, která dosáhla za půl roku provozu rating stahování 10 000 až 60 000, hodnotíme jako velmi úspěšnou. S prací společnosti Cleverlance jsme byli velmi spokojeni, a tak společně pracujeme na přípravě další verze. Od nové verze očekáváme ještě větší rozšíření naší služby především mezi uživateli tabletů,“ uvedl Stefan Gauera, International Product Manager pro Mobile Messaging v Deutsche Telekom.

„Těší nás spokojenost Deutsche Telekom s naší prací. Díky této spolupráci můžeme uplatňovat naše znalosti a dovednosti s nejnovějšími technologiemi. Naše spolupráce bude i nadále pokračovat. Zákazníci se brzy mohou těšit na skvělé nové funkce pro aplikaci SprachBox Pro,“ doplnil Milan Mitošinka, vedoucí jednotky Mobilních řešení ve firmě Cleverlance.

[appbox googleplay de.telekom.tpd.sbp]

[appbox appstore id654737078]

Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře