Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkySamsung představil příslušenství pro smarpthony Galaxy Note10 a Note10+

Samsung představil příslušenství pro smarpthony Galaxy Note10 a Note10+

Samsung představuje stylové příslušenství, které je určeno pro telefony Galaxy Note10 a Note10+. Při vývoji jednotlivých kusů výrobce myslel skutečně na všechny uživatele. Nechybí např. pouzdro Clear View Cover, kryt LED View Cover nebo duální bezdrátová nabíjecí podložka.

Zadní kryt LED Cover

Zadní kryt s LED diodami LED Cover rozzáří zadní část telefonu pomocí náladového světla a jednoduchých oznamovacích ikon. Dostupný je v černé a bílé barvě za doporučenou cenu 1 290 Kč.

Průhledné flipové pouzdro Clear View Cover

Flipové pouzdro Clear View Coverumožní přijímat hovory a ovládat hudbu, aniž by se musel otevírat obal. Na výběr je z černé, bílé, stříbrné, růžové a červené barvy pro model Galaxy Note10 a pro větší variantu Galaxy Note10+ z černé, bílé, stříbrné a modré barvy. Doporučená cena činí 1 290 Kč.

Flipové pouzdro LED View Cover

Flipové pouzdro LED View Cover nabízí množství oznamovacích LED ikonek, které je možné si přizpůsobit podle svého vkusu. Upozorní tak na důležité notifikace. Na výběr je pro Galaxy Note10 z černé, bílé, stříbrné, růžové a červené barvy a pro Galaxy Note10+ z černé, bílé, stříbrné a modré barvy. Doporučená cena pouzdra je 1 490 Kč.

Kožené pouzdro Leather Cover

Luxusně zpracované kožené pouzdro Leather Cover je vyrobeno z telecí kůže a doplněné kovovými tlačítky. Takže prémiové zařízení nejen ochrání, ale zároveň bude stylově reprezentovat, protože je k dispozici v šesti barvách: černé, bílé, šedé, modré, béžové a červené. Doporučená cena je 1 190 Kč.

Silikonový kryt Silicone Cover

Jednoduchý a zároveň hladký na dotek je silikonový kryt Silicone Cover. Ochrání smartphone a současně se komfortně drží v ruce. K dispozici jsou barvy černá, bílá, stříbrná, modrá, růžová a červená za cenu 599 Kč.

Ochranný zadní kryt Protective Standing Cover

Tvrzený ochranný zadní kryt se stojánkem Protective Standing Cover odolá nárazům i vodě, a navíc podepře telefon ve dvou úhlech. Smartphone tak lze sledovat na šířku nebo absolvovat hovor na výšku, aniž by bylo potřeba ho držet v ruce. Pouzdro zvládne i drsnější zacházení, takže je vhodné například do přírody. Na výběr je z černé a stříbrné barvy. Doporučená cena činí 899 Kč.

Průhledné pouzdro Clear Cover

Clear Cover je jednoduché průhledné pouzdro. Doporučená cena je 399 Kč.

Nabíječka s podporou rychlonabíjení 45W

Novinkou je nabíječka, která podporuje 45W rychlé nabíjení. Při nabíjení Note10+ se zvýší výkon pomocí technologie rychlého nabíjení Super Fast Charging 2.0. Prodává se v černé a bílé barvě. Doporučená cena je 999 Kč.

Bezdrátová nabíjecí stanice

Bezdrátová stanice využívá technologii rychlého bezdrátového nabíjení Fast Wireless Charging 2.0 na bleskové doplnění energie a podpírání telefonu v optimálním úhlu, aby bylo možné pokračovat v chatování, sledování videí nebo hraní her. K dispozici je v černé a bílé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 999 Kč.

Duální bezdrátová nabíjecí podložka

Když je potřeba doplnit energii pro nový Galaxy Note10 a zároveň hodinky Galaxy Watch Active2, duální bezdrátová nabíjecí podložka zvládne nabíjet obě zařízení současně. Smartphonu dokonce umožňuje okamžitě doplnit energii pomocí technologie rychlého bezdrátového nabíjení Fast Wireless Charging 2.0. V prodeji je v černé a bílé barvě. Doporučená cena nabíjecí podložky činí 1 499 Kč.

Adaptér USB-C na 3,5mm audio jack konektor

Pokud se někdo nechce vzdát svých oblíbených kabelových sluchátek, adaptér USB-C na 3,5mm audio jack konektor umožní používat je i nadále a bez kompromisů v audio kvalitě. USB-C konektor stačí připojit do Galaxy Note10 a do 3,5mm konektoru lze zapojit jakákoli oblíbená kabelová sluchátka. Adaptér je k dispozici v bílé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 299 Kč.

Pero S Pen

Pokud vám nevyhovuje barva vašeho pera S Pen nebo se jen chcete odlišit, můžete si ho vyměnit za některou z dalších barev. K dispozici jsou červená, černá, modrá, stříbrná a růžová. Doporučená cena je 899 Kč.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře