Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyAsus začíná prodávat výjimečný ZenFone 6 Edition 30

Asus začíná prodávat výjimečný ZenFone 6 Edition 30

Společnost Asus představila speciální limitovanou edici svého aktuálního vlajkového telefonu ZenFone 6. Model s označením ZenFone 6 Edition 30 připravil výrobce u příležitosti oslav 30. výročí vzniku firmy.

Nově uvedená varianta verze nabízí 12 GB operační paměti v kombinaci s 512GB interním úložištěm (standardní má „jen“ 8 GB RAM a 64/128/256 GB). Telefon s jedinečným otočným fotoaparátem zaujme i exkluzivním vzorem soustředných kruhů na matně černém podkladu inspirovaným filizofií Zen. Zadní kryt navíc zdobí výrazné reliéfní logo Edition 30.

Novinky se vyrobí pouze 3000 kusů a její majitelé získají různé VIP benefity včetně prodloužené záruky na 30 měsíců. Srdcem telefonu je nadále Qualcomm Snapdragon 855, nejvýkonnější mobilní procesor současnosti. Zachována zůstala i velkokapacitní 5000mAh baterie, která poskytuje až dva dny nepřetržitého provozu.

Telefon je již dostupný, a to výhradně v e-shopu společnosti Asus https://eshop.asus.com/cs-CZ/ za cenu 20 990 Kč s DPH.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře