Oficiálně potvrzeno: iPhone 11 se představí v úterý 10. září


Oficiálně potvrzeno: iPhone 11 se představí v úterý 10. září

Společnost Apple v uplynulých hodinách oficiálně potvrdila datum očekávané tiskové konference, která přinese nové iPhony. Očekávaná keynote se v divadle Steva Jobse uskuteční 10. září v 19:00 našeho času.

Apple tak potvrdil informaci, která se na webu objevila zhruba před týdnem. I tentokrát prozrazení termínu premiéry nových produktů doprovází originální pozvánka, tentokrát s odkazem „By innovation only“, na které lze vidět logo jablečného výrobce v několika barvách. Ty mají zřejmě odkazovat na barevné varianty, v nichž dorazí nástupce iPhonu Xr. Kromě tohoto telefonu bychom se však měli dočkat i odhalení pokračovatelů špičkových modelů iPhone Xs a iPhone Xs Max.

Z dřívějších zpráv víme, že iPhony si zachovají stejný design čelní strany, avšak budou mít kompletně přepracovaná záda, kde bude umístěn fotoaparát s několika čočkami. Očekává se také nasazení výkonnějšího procesoru, vylepšení odemykání obličejem, tedy funkce Face ID nebo podpora bezdrátového nabíjení (včetně reverzního režimu).

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.