Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkyOficiálně potvrzeno: iPhone 11 se představí v úterý 10. září

Oficiálně potvrzeno: iPhone 11 se představí v úterý 10. září

Společnost Apple v uplynulých hodinách oficiálně potvrdila datum očekávané tiskové konference, která přinese nové iPhony. Očekávaná keynote se v divadle Steva Jobse uskuteční 10. září v 19:00 našeho času.

Apple tak potvrdil informaci, která se na webu objevila zhruba před týdnem. I tentokrát prozrazení termínu premiéry nových produktů doprovází originální pozvánka, tentokrát s odkazem „By innovation only“, na které lze vidět logo jablečného výrobce v několika barvách. Ty mají zřejmě odkazovat na barevné varianty, v nichž dorazí nástupce iPhonu Xr. Kromě tohoto telefonu bychom se však měli dočkat i odhalení pokračovatelů špičkových modelů iPhone Xs a iPhone Xs Max.

Z dřívějších zpráv víme, že iPhony si zachovají stejný design čelní strany, avšak budou mít kompletně přepracovaná záda, kde bude umístěn fotoaparát s několika čočkami. Očekává se také nasazení výkonnějšího procesoru, vylepšení odemykání obličejem, tedy funkce Face ID nebo podpora bezdrátového nabíjení (včetně reverzního režimu).

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře