Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyEpic Games Store se plácl přes kapsu. Zdarma nabízí herní pecky Celeste...

Epic Games Store se plácl přes kapsu. Zdarma nabízí herní pecky Celeste a Inside

Herní platforma Epic Games Store obměnila znovu nabídku a plošinovku s názvem FEZ vystřídala hned dvojice titulů, které si v rámci speciální akce můžete stáhnout úplně zdarma. Tentokrát přišla řada na hry Celeste a Inside. Každá přitom běžně stojí 16 eur, tedy zhruba 400 korun.

Celeste je hra o výstupu mladé dívky Madeleine na horu Celeste. Hra zdává hold klasikám nejen svou nervy drásající náročností a pixelartovou grafikou, ale také velmi povedeným audiovizuálem. Ostatně i proto se může pochlubit řadou prestižních ocenění, mimo jiné se Celeste stala nejlepší nezávislou hrou na Game Awards 2018.

Ujít byste si rozhodně neměli ani druhou hru Inside. I v tomto případě se jedná o plošinovku a opět ne ledajakou. Za jejím vývojem stojí autoři fantastického Limba, o kterém už jste určitě slyšeli. Těšit se tak můžete na atmosférickou černobílou grafiku, složité hádanky i časté umírání.

Obě hry si můžete aktivovat zdarma na tomto odkaze. Závěrem připomínáme, že k získání Celeste a Inside potřebujete účet na Epic Store a když si hry přidáte do knihovny, zůstanou už napořád vaše.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře