Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkySamsung představil příslušenství pro Galaxy Note 4

Samsung představil příslušenství pro Galaxy Note 4

Příslušenství pro Galaxy Note 4 se během následujících dní a týdnů začne prodávat také na českém trhu. Nebudou chybět doplňky v podobě pestrobarevných flipových pouzder, zadních krytů či sad pro bezdrátové dobíjení. Podívejte se, na co se můžete těšit.

LED flipové pouzdro

Novinkou v nabídce příslušenství značky Samsung je LED flipové pouzdro, které chrání displej GALAXY Note 4 a současně jeho majitele informuje o zmeškaných událostech a dalších informacích, jako jsou například čas, příchozí hovor či zpráva nebo stav baterie. Displej smartphonu přitom může zůstat vypnutý, protože toto speciální flipové pouzdro má v sobě zabudované LED diody, které notifikace graficky zobrazují. Pouzdro se nasazuje namísto samotného zadního krytu, čímž dochází k propojení s telefonem. K dostání bude v černém, zlatém a vínovém provedení za 1 599 Kč s DPH.

8

Zadní ochranný kryt

Zadní kryt vyrobený z polykarbonátu bezpečně ochrání Note 4 před nárazy a poškrábáním. Současně umožňuje snadný a rychlý přístup ke všem konektorům a tlačítkům, jako je například USB port, konektor na sluchátka, ovládání hlasitosti a tlačítko napájení. K dostání bude v černém, modrém či červeném provedení za doporučenou maloobchodní cenu 599 Kč s DPH.

3

Flipové pouzdro s členitým designem

Ke smartphonu Galaxy Note 4 si mohou uživatelé pořídit některé z široké nabídky pouzder různých barev i typů. Kromě klasického hladkého provedení mají flipová pouzdra S View a flipová pouzdra s kapsou nově také zajímavý členitý design. K dostání jsou v barvách černá, bílá, světle tyrkysová, růžová, zlatá a švestková. Doporučená maloobchodní cena flipového pouzdra S View v hladkém i členitém provedení bude 1 199 Kč s DPH a flipového pozdra s kapsou v hladkém i členitém provedení 699 Kč s DPH.

4

Sady pro bezdrátové nabíjení

Díky praktické sadě pro bezdrátové nabíjení stačí Note 4 se speciálním nabíjecím krytem položit na podložku Charger Pad a telefon se začne automaticky nabíjet. Sada se skládá z nabíjecího krytu (pouze zadní, či varianta S View) a podložky. Kryty budou k dostání v černé a bílé barvě. Doporučená maloobchodní cena bezdrátové nabíjecí sady se zadním krytem bude 1 499 Kč s DPH, cena sady s pouzdrem S View 1 999 Kč s DPH.

7

Držák do auta pro bezdrátové nabíjení

Umožňuje bezpečné uchycení phabletu pomocí nastavitelných úchytů. Držák lze připevnit v různých polohách na přístrojovou desku nebo na přední sklo kloubovým ramenem s přísavkou a páčkou. Praktický a plochý design nebrání při výhledu řidiče. Cena 2 499 Kč s DPH.

5

Externí baterie (9 500 mAh)

Záložní baterie zvyšuje výdrž Galaxy Note 4 v situacích, kdy jej nelze dobít přes elektrickou síť. Kapacita 9 500 mAh je dostatečná k opakovanému dobíjení skrz integrovaný microUSB kabel. Externí baterie zároveň obsahuje ještě jeden USB konektor pro nabíjení dalšího zařízení. O průběhu nabíjení informují tři barevné LED indikátory. Externí baterie s kapacitou 9 500 mAh v černém nebo bílém provedení bude stát 1 999 Kč s DPH.

1

HDMI redukce MHL 3.0

Připojením 11pinového MicroUSB konektoru k Note 4 vytvoříte stanici HDMI. Pomocí standardního HDMI kabelu pak lze smartphone snadno propojit s domácím kinem nebo monitorem. A na své si přijdou majitelé UHD televizorů a monitorů. Redukce totiž podporuje přenos videa s rozlišením až 4K díky standardu MHL 3.0 (30fps). Redukce nevyžaduje připojení ke zdroji. Cena 1 199 Kč s DPH.

2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře