Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyFotoaplikace Fripito je venku, průvodce pro New York dostanete zdarma

Fotoaplikace Fripito je venku, průvodce pro New York dostanete zdarma

Ode dneška si fotografickou aplikaci s českými kořeny Fripito může stáhnout kdokoliv. Její zakladatel Jan Březina její spuštění pro celosvětovou veřejnost zahájil v New Yorku – a právě fotografického průvodce pro město, které nikdy nespí, si v ní do neděle můžete stáhnout zdarma.

Nadšení fotografové, kteří rádi cestují – to je cílová skupina aplikace Fripito, která si dnes odbyla světovou premiéru v rámci newyorského festivalu Photo Plus Expo. Dnešním dnem je tak její anglická verze dostupná jak na Google Play, tak na Apple App Storu. Autoři navíc pro ty, kteří si ji stáhnou do neděle, připravili dárek v podobě fotografického průvodce pro samotný New York.

Fripito nabízí k zakoupení a stažení fotografické průvodce pro nejrůznější destinace po celém světě, včetně zajímavých lokalit v České republice. Za nápadem stojí známý fotograf a videocaster Jan Březina, se kterým náš portál před nedávnem přinesl rozsáhlý rozhovor. V aplikaci najdete tipy jak ve vybrané destinaci nastavit fotoaparát, kdy je nejlepší světlo na fotografování a kudy se vydat za fotograficky zajímavými místy.

Pokud máte telefon nebo tablet na platformách iOS či Android, můžete Fripito stahovat níže.

 

[appbox googleplay com.fripito.Fripito]

[appbox appstore id838815010]

screen322x572 screen322x572 (1) screen322x572 (2) screen322x572 (3)

Ondřej Trhoň
Ondřej Trhoňhttp://www.ondrejtrhon.cz
Přízemní intelektuál, fanoušek The Verge, student žurnalistiky v Praze a nenapravitelný milovník koček.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře