Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyiSakra… iPad Air 2 se také ohýbá. Podívejte se na VIDEO

iSakra… iPad Air 2 se také ohýbá. Podívejte se na VIDEO

Problémy s ohýbáním netrápí pouze iPhone 6 Plus. Test ukázal, že nový iPad Air 2 jde ohnout ještě snáze než chytrý telefon s logem nakousnutého jablka.

Německý mladík, který na youtube vystupuje pod přezdívkou Marvin macht’s, se rozhodl vyzkoušet odolnost druhé generace modelu Air. Nic složitého nevymýšlel. Vzal prostě tablet do ruky a oběma palci zatlačil do středu displeje.

iPad podlehl jeho síle okamžitě. Nevratné deformaci nezabránilo ani odolné sklo chránící dotykovou obrazovku. Marvin Kröll přitom nepatří k těm, kteří by denně chodili do posilovny a polykali steroidy po desítkách. Aby tablet zničil, stačilo vyvinout jen trochu více síly.

iPad Air 2 doplácí na to, že je příliš tenký. Momentálně se totiž jedná o nejtenčí tablet na světě s tloušťkou pouhých 6,1 milimetru. O své prvenství ale brzy přijde. Firma Dell plánuje na konec listopadu uvedení své novinky Venue 8 7000. Ta bude v pase měřit jen 6 milimetrů.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

12 KOMENTÁŘE

  1. Když člověk chce, tak ohne snad každej tablet. Prej trochu více síly… úplně se mu klepou ruce -_-

  2. Připadá mi že pan Krumi je expert na slovo vzatý btw kokot prijebany amerikánec jen on rozmazlej čávo může ohejbat ipad aby ho jeho taťko prijebal do řitě.

  3. Měl mít přece rukavice!! Bezpečnost především!! Mohl se hubeňour pořezat. 🙁

  4. :DDD Vsadím boty, že další dvě hodiny si vyndaval pinzetou z prstů střepy 😀

  5. Teď jsem zjistil, že jde rukou ohnout desítka kulatina, musím hned udělat video…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře