Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung představil Galaxy S6 edge v edici Iron Man. Podívejte se!

Samsung představil Galaxy S6 edge v edici Iron Man. Podívejte se!

Ve spolupráci s filmovým a televizním studiem Marvel dnes společnost Samsung představila nový Galaxy S6 edge v limitované Iron Man edici, která odkazuje na jednoho z nejpopulárnějších komiksových hrdinů.

Tematicky pojatý smartphone je vyroben v kombinaci metalické červené barvy na přední a zadní straně spolu se zlatým eloxováním kovového šasi po stranách.

Ve shodném designu bude dodáváno i samotné balení telefonu a podložka pro bezdrátové nabíjení, která je – stejně jako ochranný kryt Clear Cover – součástí základní výbavy limitované edice.

Nový Galaxy S6 edge jde do prodeje zítra v Jižní Koreji, v průběhu června bude dostupný i v Číně a Hong Kongu. Zatím však nevíme, jestli se novinka dostane také na další trhy. Pravděpodobně ano. Cena telefonu by se měla pohybovat okolo 1 100 dolarů, což je po přepočtu zhruba 27 400 Kč. Telefon bude zatím vyroben v sérii čítající pouhých tisíc kusů.

1 2

Zdroj: Samsung

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře