Čtvrtek, 18 dubna, 2024
DomůNovinkyHerní trhák Leo's Fortune vychází i pro Windows (Phone)

Herní trhák Leo’s Fortune vychází i pro Windows (Phone)

Vizuálně úchvatnou hopsačku Leo’s Fortune, která je již nějakou dobu dostupná pro iOS a Android, kde sklidila řadu pozitivních ohlasů, si mohou konečně zahrát také majitelé chytrých telefonů a počítačů s Windows (Phone).

V Leo’s Fortune se zmocníte role Lea, což je jakási chlupatá koule s knírkem, a posléze se vydáte hledat jeho odcizené bohatství. Vydáte se na výpravu do celkem 24 levelů, které jsou rozděleny na 5 různých světů. Během vaší výpravy zloděj za sebou zanechával mince jako vodítka k němu a ty budete muset sbírat. Mimo sbírání ale budete také proskakovat nejrůznějšími nástrahami, jako jsou propasti nebo statické i pohyblivé bodáky a řešit logické hádanky, jak se dostat přes různé překážky. Nejde však o nic hrozného a uspět dokážou i mladší hráči.

Předělávky Leo’s Fortune pro platformy Windows (Phone) mají shodnou cenovku 135 korun. Může se to zdát jako hodně, ale vývojáři si vskutku dali záležet a navíc se ve hře nesetkáte s žádnými otravnými mikrotransakcemi.

[appbox windowsphone 86e77171-8d6e-4048-81ae-6ef2b166cc32]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře