Samsung potvrdil, kdy představí smartphone Galaxy S10. Stane se tak 20. února v San Franciscu


Samsung potvrdil, kdy představí smartphone Galaxy S10. Stane se tak 20. února v San Franciscu

Největší výrobce mobilních telefonů, Samsung Electronics, zveřejnil upoutávku k diskutované akci Mobile Unpacked, na které představí špičkový telefon Galaxy S S10 a odhalí finální podobu skládacího Galaxy F, který má do prodeje zamířit ještě v první polovině letošního roku.

Nové vlajkové modely značky Samsung uvidíme letos ještě před populárním veletrhem Mobile World Congress. A to na samostatné akci v San Francisku. Zajímavou keynote bude možné sledovat online na internetu a na oficiálních webových stránkách Samsungu.

Zatímco o řadě Galaxy S10 víme již prakticky vše – od designu přes výbavu, jednotlivé modely a předpokládané ceny – v případě ohebného Galaxy F jsme na tom o něco hůře. Samsung hybridní přístroj jednou sice ukázal, ale jeho skutečný tvar maskovalo speciální pouzdro.

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.