Nokia 8 Sirocco obdržela update s nejnovějším Android 9.0 Pie


Nokia 8 Sirocco obdržela update s nejnovějším Android 9.0 Pie

Společnost HMD Global, výrobce telefonů Nokia, oznámila dostupnost aktualizace s Androidem 9.0 Pie pro svůj prémiový model Nokia 8 Sirocco.

Nokia 8 Sirocco je tak již osmým chytrým telefonem z dílen HMD Global, který se aktualizace na nejnovější Android dočkal. Výrobce distribuuje update formou OTA. Dostupnost softwaru můžete ověřit v nabídce Nastavení – O telefonu – Aktualizace softwaru.

Mezi novinky aktualizace patří kromě jiného i zajímavé funkce App Actions a Digital Wellbeing. První napomáhá k rychlejšímu použití telefonu předpovídáním dalšího kroku a zobrazením uživateli doporučené akce. Druhá pomáhá uživateli omezit vlastní závislost na smartphonu.

Nokia 8 Sirocco je kompaktní chytrý telefon s procesorem Snapdragon 835 a 6 GB operační paměti. Pro data a systém je připraveno 128GB úložiště. Kvalitní snímky pak zařídí duální fotoaparát (13 + 12 Mpx) a o výdrž se stará 3 260mAh baterie.

Hlavním poznávacím prvkem modelu Sirocco je design, který skloubí zaoblené boční hrany a kombinuje ocel a sklo.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.