Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkySamsung možná nakonec uvede i černou variantu telefonu Galaxy S III

Samsung možná nakonec uvede i černou variantu telefonu Galaxy S III

Pokud uvažujete nad nákupem výkonného smartphonu Samsung Galaxy S III, ale nejste spokojeni s nabídkou barevných variant, máme pro vás dobrou zprávu. Korejský výrobce, jenž momentálně s Applem vede důležitý soudní spor, ve kterém jde možná i o osud celého mobilního byznysu, totiž zřejmě uvažuje nad tím, že svou vlajkovou loď začne prodávat i v černé barvě.

Oficiálně zatím nic oznámeno nebylo, jde spíše o takovou malou nápovědu uživatelům. Samsung na své Facebooku při příležitosti probíhajících olympijských her zveřejnil fotografie, na kterých je kromě bílé a modré verze také zachycena černá varianta.

Zatím se neví, kdy se dostane do prodeje, nicméně jedno je jisté ? Samsung nad jejím uvedení opravdu uvažuje. Teď jen musíme doufat, že se tomu tak stane co nejdříve. Potenciálních zájemců o ní bude zřejmě více než dost. Jak se vám Galaxy S III v černé barvě líbí?

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/sg3bb/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře