Pondělí, 13 května, 2024
DomůNovinkySamsung má velký problém: Galaxy S5 se dá snadno utopit

Samsung má velký problém: Galaxy S5 se dá snadno utopit

Uživatelé Galaxy S5 si stěžují na to, že do jejich smartphonů vniká voda. Samsung přitom tvrdí, že telefon by měl přestát koupel metr pod hladinou po dobu půl hodiny.

I když je nejspíše postižen jen nepatrný zlomek přístrojů, při milionových objemech prodaných mobilů se jedná o poměrně velké množství uživatelů, kteří si na potíže stěžují.

Zadní kryt nového Galaxy S5 je na své vnitřní straně vybaven těsněním, které má zabránit průniku vody do jeho útrob. U neupřesněného počtu kusů ale došlo k výrobní vadě, a těsnění z toho důvodu neplní svou funkci tak, jak by mělo.

Na problém s netěsností Galaxy S5 upozornil i redaktor známého technologického serveru phandroid.com. Rob Jackson smartphonu dopřál koupel v záchodové míse a umyvadle, když však nahlédl pod jeho skořápku, zjistil, že voda pronikla nejen k akumulátoru, ale i do fotoaparátu a pod displej.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/samsungfail/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

8 KOMENTÁŘE

  1. máchat ho v hajzlu, pán je asi gurmán..

    jinak samozřejmě průser, další hřebík do rakve s5..

  2. Protože lidi takhle běžně koupou mobilní telefony v záchodě nebo s ním třeba vlezou do sprchy … Nevím jak se ti lidi k těm telefonům chovají mám Xperii T už rok a nepadla na něj ani kapička vody.

    • Jezisi Kriste, proc sem cpes tu svoji sunku, je snad taky vodotesna? Boze, kapicka prej..

  3. No pokud vidím tu sprchu co tomu dal, tak se není čemu divit… Samsung sám říkal, že to není na koupání… prostě když člověk zmokne tak je to ok, ale proč to sakra koukat násilím…

  4. No ked vyrobca povie ze to ma vydrzat v 1m hlbke 30min tak bez pardonu malo by to to zariadenie splnit.Inac je to zavadzanie zakaznika.A je jedno kto je vyrobca ci apple alebo samsung alebo htc

  5. Samsung zase dokázal, že vyrábí předražené plastové šmejdy a klame lidi.

  6. Je to obycejny plastokram a kdyz na to ovecky porad zabiraji a skacou, jejich chyba a problem.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře