Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySamsung je největším inovátorem v IT průmyslu a druhým největším inovátorem vůbec

Samsung je největším inovátorem v IT průmyslu a druhým největším inovátorem vůbec

Nejnovější průzkum odhalil, že Samsung je největším inovátorem v IT průmyslu. V celkovém žebříčku největších inovátorů se však propadl až na druhé místo, neboť ho předběhla automobilka Volkswagen. 

Korejský gigant v tomto roce vyčlenil na výzkum nových technologií rovných 13 miliard amerických dolarů, což je o 3 miliardy dolarů více, než na výzkum vynaložil v minulém roce.

Hned za společností Samsung se na třetím místě usadila společnost Intel, která na výzkum a vývoj nových technologií uvolnila 10 miliard dolarů. Největší rival Samsungu na poli mobilních technologií, tedy společnost Apple, se pak do první dvacítky největších inovátorů ani nedostala.

Výsledky průzkumu byly uveřejněny na serveru Strategy&.

Samsung tento rok uvedl na trh velmi zajímavý telefon s názvem Samsung Galaxy Edge. Tento telefon je zajímavý svou zaoblenou hranou displeje, která umožňuje lepší ovládání telefonu. Jsme zvědaví, zdali pro nás má Samsung připraveno něco nového, stejně zajímavého. Co myslíte vy? Čím by se mohl pochlubit příští rok?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

  1. Pokiaľ inovovať znamená niečo ukradnúť a pozmeniť, tak áno tento hnoj naozaj kradne (inovuje) dosť.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře