Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkySamsung Gear VR: Mobilní virtuální realita pro masy za 3 499 Kč

Samsung Gear VR: Mobilní virtuální realita pro masy za 3 499 Kč

Samsung začne na českém trhu v listopadu prodávat vylepšené brýle pro virtuální realitu s názvem Gear VR. Oproti první generaci jsou o 22 % lehčí a mají také inovovaný touchpad. Ale tou vůbec nejpříjemnější novinkou je jejich cena. V prodeji budou za 3 499 Kč s DPH. Předchozí model se nabízel na 6 999 Kč.

Česká pobočka společnosti Samsung oznámila, že příští měsíc začne na tuzemském trhu prodávat mobilní virtuální realitu Gear VR, jejímž základem je – stejně jako v případě starších provedení, technologie od Oculus VR.

Novinka s prodejním názvem Gear VR spolupracuje se smartphony Samsung, jež se dostaly na trh v roce 2015, to znamená s Galaxy Note 5, Galaxy S6, Galaxy S6 edge a Galaxy S6 edge+.

Brýle jsou o 22 procent lehčí než předchozí model Gear VR Innovator Edition. K dalším vylepšením patří nové pěnové vypodložení, což oceníte při dlouhodobějším nošení a upravený touchpad, který by měl nyní poskytnout lepší kontrolu při hraní her a sledování filmů, 360° videí a dalšího obsahu.

V ČR budou brýle Gear VR dostupné na začátku listopadu v černém provedení za doporučenou maloobchodní cenu 3 499 Kč s DPH.

11

Samsung Gear VR_konference (3) Samsung Gear VR_konference (4) Samsung Gear VR_konference (1)

Image_Samsung Gear VR_Front Image_Samsung Gear VR_L-Perspective Image_Samsung Gear VR_R-Perspective

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře