Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyLeagoo: Oprava do 10 dnů, jinak nový smartphone zdarma

Leagoo: Oprava do 10 dnů, jinak nový smartphone zdarma

Distributor a prodejce čínské značky mobilních telefonů Leagoo, Dynamic Mobile, spustil pro Českou republiku a Slovensko službu „Garance 10D“. Ta nabízí vždy možnost výměny reklamovaného produktu v případě, že k jeho opravě nedojde do deseti dnů od předání servisnímu středisku.

„Čínské značky mobilních telefonů získávají dobrou reputaci nejen všude ve světě, ale velmi se daří také jejich prodejům v tuzemsku. Proto jsme se rozhodli tuto aktuální vlnu ještě více podpořit a zavedli naprosto revoluční a v tomto segmentu trhu nevídanou službu,“ řekl David Buršík, jednatel společnosti Dynamic Mobile.

Hlavním záměrem této nabídky je ochránit zákazníka před následky nepředvídatelných událostí a nehod. Program „Garance 10D“ nabízí vždy možnost výměny reklamovaného produktu v případě, že k jeho opravě nedojde do deseti dnů od předání servisnímu středisku. Novou službu získávají automaticky všichni zákazníci, kteří si koupí jakýkoli smartphone Leagoo z české nebo slovenské oficiální distribuce, přičemž není omezena pouze na produkty v záruční době, ale je platná i na ty po záruce.

Leagoo Elite 2

„O kvalitě a spolehlivosti produktů Leagoo nemáme pochyby. Stejně tak je pro nás vysokou prioritou spokojenost zákazníků a věříme, že tato nabídka obě naše stanoviska dokonale propojí. Chceme, aby všichni zákazníci, kteří si koupí naše smartphony Leagoo, měli z této skvělé nabídky užitek,“ dodal Buršík.

Servisní služba „Garance 10D“ je poskytována servisním centrem umístěným v České republice.

Leagoo Elite 3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Kupoval sem Leagoo Lead 3S z Číny a už nikdy, po měsíci přestalo jít sluchátko, oprava stála stejně jak telefon a provedení bylo katastrofální. Pozor také na činský malware, který nelze odsinstalovat

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře