Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyPodívejte se na srovnání fotografií pořízených všemi modely iPhonů

Podívejte se na srovnání fotografií pořízených všemi modely iPhonů

Spoluautorka aplikace Camera+ uveřejnila srovnání fotografií iPhonu 6s s fotografiemi pořízenými všemi předchozími modely. Podívejte se, jakou iPhone ušel cestu od svých počátků v roce 2007!

Zmiňovaná autorka Camera+ Lisa Bettanyová se porovnávání fotografií různých modelů iPhonů věnuje už několik let. Své výtvory přitom uveřejňuje vždy několik dní po vydání nových iPhonů, to aby mohla nejnovější model porovnat s těmi předchozími. Tento rok přitom šla ve svém snažení zdaleka nejdále, neboť porovnala všechny dostupné modely, respektive jejich fotoaparáty a to při focení detailů i obrázků z dálky.

Lisa Bettanyová fotografie srovnala v osmi různých kategoriích: makro, protisvětlo, makro v protisvětle, denní světlo, portrét, západ slunce, málo světla a východ slunce s málem světla.

V porovnání s předchozími modely iPhonů vynikl nový iPhone 6s především v kategorii makro. V ní focené fotografie pastelek zachycují bezkonkurenční schopnost tohoto zařízení zachycovat detaily i věrné barvy.

Fotoaparát iPhonu 6s má vůbec poprvé v historii společnosti fotoaparát s rozlišením 12 MPx. Jednalo se o první navýšení rozlišení od dob iPhonu 4s, který přišel s 8 MPx fotoaparátem.

Více informací o fotoaparátech Apple i o samotném srovnání najdete na webu SnapSnapSnap.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/iphone-fotky-srov/“/]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře