Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy Tab3 Lite se začne prodávat koncem ledna za 3999 Kč

Samsung Galaxy Tab3 Lite se začne prodávat koncem ledna za 3999 Kč

Společnost Samsung představila tablet Galaxy Tab3 Lite, který kombinuje intuitivní ovládání s praktickým, snadno přenosným provedením. Nový přístroj je vybaven rozšířenými funkcemi a službami a nabízí mnoho možností pro zachycení, sledování, poslech, vytváření a sdílení obsahu s ostatními.

Samsung Galaxy Tab3 Lite Tab3 Lite je se svým tenkým, odlehčeným designem v kompaktním rámečku stvořen pro snadné nošení a obsluhu jednou rukou. Kapacita baterie 3 600 mAh zaručuje vysokou výdrž a umožňuje až osm hodin přehrávání videa. Sedmipalcový displej zajišťuje optimální rozlišení pro kvalitní sledování videí. Ovladače jsou umístěny po straně rámu, aby nezasahovaly do obrazovky a při práci s tabletem nepůsobily rušivě.

Tablet je vybaven dvoujádrovým procesorem s taktem 1,2 GHz, který se stará o dostatečný výkon. Na zadní straně je umístěn fotoaparátem s rozlišením 2 Mpx a nechybí také řada foto funkcí. Funkce Smile Shot automaticky vyfotí fotografii v okamžiku, kdy detekuje úsměv, Shoot & Share zase umožňuje sdílet fotografie ihned po jejich vyfocení a Panorama Shot zajistí dokonalý obraz okolní krajiny.

Nový Samsung nabídne oblíbené služby pro sdílení či stahování obsahu, které uživatelům umožní obohatit svůj tablet o řadu zábavných nebo užitečných aplikací.

Patří mezi ně:

  • Samsung Apps: nabízí snadný přístup k více než 30 000 hrám a aplikacím, z nichž některé jsou exkluzivně zdarma pouze pro majitele přístrojů Samsung – jako například půlroční předplatné elektronické verze časopisu Reflex, roční předplatné deníků Blesk a Sport anebo třeba aplikace Prima pro sledování obsahu z portálu Prima Play.
  • Samsung Link: propojuje cloudová úložiště s přístrojem a umožňuje tak sdílet a sledovat obsah na různých „chytrých“ zařízeních kdykoli a kdekoli.

Samsung Galaxy Tab3 Lite bude celosvětově dostupný v bílé a šedé barvě. V České republice bude v prodeji WiFi verze (bílá a šedá) od posledního lednového týdne 2014 za doporučenou cenu 3 999 Kč s DPH.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/SamsungTab3lite/“/]

samsung

Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře