Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyKlub Premier League si vybral Huawei za svého oficiálního partnera a dodavatele...

Klub Premier League si vybral Huawei za svého oficiálního partnera a dodavatele chytrých telefonů

Společnost Huawei a fotbalový klub Arsenal FC oznámily uzavření nového partnerství, v jehož rámci se telekomunikační specialista stane oficiálním partnerem londýnského fotbalového klubu v oblasti chytrých telefonů.

Huawei a Arsenal oznámily uzavření globálního partnerství, které potrvá do konce sezóny 2015/2016, v tréninkovém středisku Arsenalu v Colney v hrabství Hertfordshire. Slavnostního oznámení se zúčastnili i členové prvního týmu, například Aaron Ramsey, Lukas Podolski nebo Mesut Özil a přítomen byl i trenér Arsène Wenger. Fanouškům bylo partnerství oficiálně představeno na londýnském Emirates Stadium před zápasem Premier League s Fulhamem 18. ledna 2014.

Součástí partnerství budou exkluzivní nabídky, obsah a reklamní aktivity během zápasů Arsenalu i markerting prostřednictvím digitálních platforem a sociálních sítí.

Huawei rovněž získá přístup k rozsáhlé marketingové databázi Arsenalu a v přestávkách domácích zápasů bude pořádat soutěže pro návštěvníky Emirates Stadium.

Mesut Özil, Aaron Ramsey, Mark Mitchinson a Lukas Podolski (na snimku s HUAWEI Ascend P6)_Zdroj: TZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře