Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S7 (edge) přichází nově i v růžové a stříbrné

Samsung Galaxy S7 (edge) přichází nově i v růžové a stříbrné

Společnost Samsung začne v průběhu tohoto týdne prodávat na českém trhu telefony Galaxy S7 (edge) také v růžové a stříbrné variantě. Barevná paleta vlajkových lodí tak vzroste společně se zlatou, bílou a černou na celkových pět. Doporučené ceny modelů zůstávají stejné, tedy 19 790 Kč za Galaxy S7 a 22 599 Kč za Galaxy S7 edge.

„Rozšířením nabídky barev Galaxy S7 edge a S7 o růžovou cílíme především na ženské publikum. Růžová je vedle zlaté dlouhodobě velmi oblíbenou variantou, po které dámy s nadšením sahají. Stříbrná je zas kromě černé velmi populární u pánů,“ vysvětluje Ladislav Fencl, produktový manažer divize mobilních zařízení společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak, a dodává: „Stříbrný Galaxy S7 nabídnou vybraní operátoři (T-Mobile a O2), ostatní barevné kombinace pak všichni prodejci elektroniky a mobilních telefonů.“

Samsungy Galaxy S7 (edge) byly představeny na jaře tohoto roku. Kromě vylepšené výdrže baterie, přidání slotu na microSD karty a prachu a voděodolnosti (certifikace IP68) vynikají špičkovými vlastnostmi fotoaparátu. Ten je právem jejich nejoceňovanější součástí výbavy.

samsungg

Zdroj: Samsung

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře