Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyWorld of Tanks na konzolích představuje první event nazvaný The Motherland Calls

World of Tanks na konzolích představuje první event nazvaný The Motherland Calls

Wargaming se těší na oslavy, které budou provázet stoleté výročí existence tanků. V následujících měsících se proto populární hra World of Tanks stane svědkem několika zajímavých událostí, které připomenou nasazení prvního tanku Mark I do bojů v 1. světové válce.

Skutečně první velký event a vylepšení, které vyšlo v těchto dnech, dostalo název Matka vlast volá (The Motherland Calls) a je dostupné na Xbox 360, Xbox One a PlayStation 4. Díky novému updatu tak hráči získají navíc velmi vzácný kousek Premium Tier WIII Medium postaveným na prototypu T-54.

V průběhu tohoto eventu se tankisté mohou zúčastnit boje o vlast v nově odemčených misích a získat tak celou řadu cen, které postupně budou kulminovat až v raritní tank The Motherland Premium. Jakmile jej hráč získá, odemkne se mu druhá část eventu nazvaná Motherland Unleashed, která nabídne další řadu cen jako zlato, dvojnásobně větší zkušenost a speciální medaile.

„Vývojářský tým Wargamingu je velmi rád, že stoleté výročí existence tanků můžeme oslavit právě akcí Matka vlast volá,“ říká TJ Wagner, kreativní ředitel a výkonný producent z Baltimoru. „Chtěli jsme fanouškům nabídnout zábavný a poutavý způsob, jak získat jeden z nejzajímavějších tanků, které máme ve hře a k tomu ještě celou řadui dalších skvělých odměn.“

A to stále není všechno. Wargaming současně přichází s dvěma novými PvE bitkami, které byly vytvořeny na základě historických bitev Prochorovka a Kavkaz. Symetrické pouštní Město duchů a zrádné mapy Mountain Pass jsou pak dalšími místy, kde se budou odehrávat líté tankové bitvy. Současně s tím do konzolových verzí vstupují i vskutku parádní tanky IS-2 těžký tank a ISU-122S tank ničitel – oba jsou k dispozici na PlayStation Store a Xbox Live Marketplace.

Zdroj: Wargaming

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře