Samsung Galaxy S10 s procesorem Exynos 9820 ve výkonnostním testu Geekbench


Samsung Galaxy S10 s procesorem Exynos 9820 ve výkonnostním testu Geekbench

Samsungy Galaxy S10 a S10+ se ukážou na premiéře už příští měsíc. Nyní jsou k dispozici první výkonové testy, z kterých vyplývá, že půjde o jedny z nejvýkonnějších smartphonů současnosti.

Samsung v případě procesorů osazuje své top modely dvěma různými procesory. Buď svým vlastním nebo čipem od Qualcommu. V Evropě se již tradičně prodávají varianty s hardwarem Exynos, smartphony s čipem Qualcomm pak míří do USA a některé další trhy. A ani letos to nebude jiné.

Galaxy S10 před několika dny prošel testem Geekbench a varianta s procesorem Exynos 9820 dosáhla v jednojádrovém testu na hodnotu 4 382 bodů, ve vícejádrovém testu pak na 9 570 bodů. Pro srovnání, loňský Galaxy S9 s Exynosem 9810 dosahuje na jednom jádru skóre kolem 3 500 bodů a na více zhruba 8 800 bodů.

Kromě výsledku z benchmarku Geekbench se na webu objevila i nová fotografie telefonů  chystané řady Galaxy S10 v obalech.

Zdroj

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0 0
The following two tabs change content below.
Mirek Kočí

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Pocket
0Shares
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.