Pondělí, 24 června, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy Note II, Galaxy S III, Galaxy S4 a HTC One...

Samsung Galaxy Note II, Galaxy S III, Galaxy S4 a HTC One ještě letos dostanou Android 4.3 Jelly Bean

Na internet unikl tajný dokument francouzského operátora SFR týkající se chytrých telefonů Samsungu, dle kterého Android 4.3 Jelly Bean nedostane jen phablet Galaxy Note II, ale také modely Galaxy S III a S4. Na novou verzi operačního systému Google se letos mohou těšit také majitelé HTC One.

V dokumentu najdeme termíny, kdy by aktualizace měly být dostupné. Pro Galaxy S4 má být systém dostupný během příštího měsíce, pro Galaxy Note II a předchůdce Galaxy S III až v listopadu nebo prosinci.

Vlajková loď konkurenčního výrobce HTC se dočká v říjnu. Ve stejný měsíc by měla být pro smartphone Nokia Lumia 520 také dostupná aktualizace GDR2.

gsmarena_001

Zdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. Máte tam chybku : SFR týkající se chytrých telefonů Samsungu, dle kterého Android 4.3 Jelly Bean NEDOSTANE jen phablet Galaxy Note II.

    Nedostane? 😉

    • Chce ten článek číst trochu pečlivěji. Stojí tam „nedostane jenom, ale i …“ 🙂

  2. Už mě ten Samsung fakt štve, nejdřív měl být pro S3 android 4.2 v červenci, pak zas že ne, že bude až 4.3 v říjnu. Teď zas že to má být až v prosinci…. dočkáme se vůbec?!

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře