Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyMultiplatformní kecálek Samsung ChatOn má přes 100 milionů uživatelů

Multiplatformní kecálek Samsung ChatOn má přes 100 milionů uživatelů

ChatOn, který je alternativou ke klasickým SMS, roste v poslední době roste velmi rychle. Podle posledních údajů ho používá více než 100 milionů uživatelů. Aplikace je zdarma dostupná pro chytré mobilní telefony s operačními systémy Android, iOS, Windows Phone a BlackBerry.

Odpověď Samsungu na WhatsApp, Viber a především iMessage od Apple, si oblíbili hlavně uživatelé v Asii a ve Spojených státech amerických. Na lepší časy se však začíná pomalu blýskat i v Evropě.

Lidé mohou pomocí aplikace Samsungu komunikovat různými způsoby. ChatOn umožňuje sdílet multimediální obsah, zasílat animované zprávy a samozřejmě chatovat s přáteli – buď s jednotlivci nebo ve skupině.

Aplikaci, která byla přeložena do 63 jazyků a je dostupná ve 237 státech, si můžete stáhnout a používat zcela zdarma. Jejímu rozšíření napomáhá zejména to, že je předinstalovaná ve všech podporovaných telefonech Samsungu, tedy i v modelech z velmi populární rodiny Galaxy S.

[appbox appstore id486344680]

[appbox googleplay com.sec.chaton]

[appbox windowsphone 65859ff5-5ecf-4083-a1c4-8caafbb77c8b]

a6f99b08-afca-4666-8053-577267fb4400

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. ‚Na lepší časy se však začíná pomalu blýskat i v Evropě.‘ no nevim jestli na lepsi casy… jako vazne si nejsem jistej tim, ze potrebujeme dalsi strep do uz tak roztristeny komunikace, kdy s x lidma mluvim pres skype, s dalsima pres whatsapp, s jinejma pres facebook, o gchatu(hangouts) uz radsi ani nemluvim… no a to mi pak ma muj androidi telefon vydrzet celej den, kdyz vsechny tyhle kecalky musi bezet v pozadi…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře