Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySrovnání rychlosti všech generací mobilních telefonů Apple iPhone

Srovnání rychlosti všech generací mobilních telefonů Apple iPhone

Podívejte se na výkonnostní srovnání nově vydaných iPhonů se staršími generacemi. Protože je iPhone 5S vybavený supermoderním procesorem A7, je daleko rychlejší než ostatní zařízení. Ve většině případů je bleskurychlý a načítání webových stránek okamžité. Vyplývá to z testů uživatele EverythingApplePro.

Ve videu uvidíte, jak si první iPhone z roku 2007, který popularizoval celou kategorii smartphonů, vede v rychlosti vypínání a zapínání s novějšími modely – konkrétně iPhony 3G, 3GS, 4, 4S, 5, 5C a 5S.

Hned první test přinesl velké překvapení. Nejrychleji se totiž vypnul iPhone 3GS, následován modely 3G a 2G. To má zjevně spojitost se změnami v architektuře novějších verzí systému iOS.

Další testy už ale žádné překvapení nepřinesly. Nový iPhone 5S deklasoval ostatní jablečné telefony rozdílem třídy a ukázal tak, jak velký pokrok Apple udělal.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře