Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy Note 9 se představuje v několika barvách

Samsung Galaxy Note 9 se představuje v několika barvách

Již začátkem srpna by se měla představit nová generace phabletu Galaxy Note od společnosti Samsung. Devítka se od loňského modelu Note 8 po stránce designu příliš lišit nebude. K jedné výrazné změně však přeci jenom dojde. Čtečka otisků prstů se přemístí pod čočky fotoaparátů. Jinak po vzhledové stránce zůstane vše při starém.

Samsung Galaxy Note 9 bude dostupný v několika barevných variantách. Render, který publikoval server All About Samsung, prozrazuje černé, hnědé, šedé, fialové a modré provedení. Je však otázkou, zda všechny zmíněné verze budou zpočátku dostupné na všech trzích.

Uvnitř smartphonu bude tikat nový čipset Exynos 9810, pro některé trhy pak bude určen Snapdragon 845. Vylepšeno má být rozpoznávání pomocí obličeje a nové funkce dostane i dotykové pero S Pen. Displej Galaxy Note 9 by měl mít opět úhlopříčku 6,3 palce a vysoké rozlišení 2 220 × 1080 px.

Zásadním vylepšením projde akumulátor, který nabídne velmi slušnou kapacitu 4 000 mAh, zatímco v případě aktuálního Note 8 se uživatelé museli spokojit s průměrnou hodnotou 3 300 mAh. Fotoaparáty mají být stejné jako u modelu Galaxy S9+. To samé má platit i v případě selfie kamerky.

Zdroj

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře