Úterý, 11 června, 2024
DomůNovinkyTwisto u karetních transakcí zobrazuje loga prodejce a mapu, kde platba proběhla

Twisto u karetních transakcí zobrazuje loga prodejce a mapu, kde platba proběhla

Twisto představilo ve spolupráci se službou TapiX moderní detail karetní platby. V mobilní aplikaci u karetních transakcí nově zobrazuje mapu s informací, kde k transakci došlo, ale také logo prodejce a název obchodníka namísto oficiálního jména společnosti. Majitelé Twisto karet a náramků díky tomu získají větší přehled o svých platbách a jednodušší hledání jednotlivých plateb. Novinka je dostupná již v mobilní aplikaci pro telefony Apple, zákazníci Twista s telefony Android se aktualizace dočkají v následujících dnech.

„Dnešní mobilní telefony mají miliony barev, ovšem běžné detaily transakcí často vypadají jako výpisy v účetním programu. Při hledání řešení, jak využít potenciál mobilních telefonů na maximum, se nám zalíbila služba TapiX od českého fintechu Dateio. Líbí se nám, že zákazníci už nemusí složitě dohledávat, které s. r. o. patří ke které značce, kde nakupovali,“ vysvětluje Michal Šmída, zakladatel a CEO Twista.

V současné době pokrývá databáze TapiX a Twista 85 % českých obchodníků. „TapiX odstraňuje jeden z problémov bankovníctva, ktoré nepatria do 21. storočia, a to fakt, že vďaka nepresnému popisu platobných terminálov klienti často nemajú prehľad, kedy a kde platili. Tešíme sa, že práve dynamicky rastúca služba Twisto sa ako prvá finačná inštitúcia v ČR rozhodla TapiX implementovať,“ říká Ivan Dovica, který stojí za službou TapiX.

[appbox googleplay cz.twisto.app]

[appbox appstore id1182925330]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře