Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyNavštivte stánek Huawei na běžecké akci The Color Run

Navštivte stánek Huawei na běžecké akci The Color Run

Již tuto sobotu ožije Výstaviště v pražských Holešovicích barvami. Právě tam a v přilehlé Stromovce totiž proběhne čtvrtý ročník běhu The Color Run, kde se ukáže také značka Huawei, která si pro nadšené běžce připravila speciální Huawei Zónu se zábavnými aktivitami a soutěžemi.

The Color Run se v posledních letech, kdy běh zažívá nebývalý boom, stal nejen v Česku vyhledávaným fenoménem. Hlavním partnerem letošního ročníku The Color Run se stala společnost Huawei. Ta letos v březnu uvedla na trh novou řadu smartphonů, které vévodí model P20 Pro, chytrý telefon s trojitým fotoaparátem Leica a umělou inteligencí.

V oranžové Huawei Zóně si běžci budou moci osahat nejen chytré telefony, ale třeba také zaskákat na trampolíně, pustit se do soutěže o telefon P20 lite nebo se nechat vyfotit před barevnou Huawei fotostěnou.

Areál otevře své brány v sobotu ve 14:00, aby měli návštěvníci možnost prozkoumat zábavné zóny a další atrakce, které si pro ně organizátoři přichystali. Čekáním na běh je v roli moderátora provede Jakub Kohák. Kromě něj se na akci se objeví youtuber Ati, ambasador značky Huawei. Na trať se však chystá i další tvář čínského výrobce, modelka a Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře