Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy Note 7 boduje v předobjednávkách

Samsung Galaxy Note 7 boduje v předobjednávkách

Přerostlý telefon Galaxy Note 7 bude měřit síly s těmi nejlepšími mobily na trhu. A přestože nemá startovní vůbec jednoduchou, protože i konkurence nabízí celou řadu lákadel, bude se zřejmě prodávat po milionech.

Globální prodej Galaxy Note 7 na hlavních světových trzích bude zahájen 19. srpna, přičemž v některých už si lidé mohou přístroj předobjednat. To se týká i domácí půdy, kde o phablet projevilo zájem více než 200 000 zákazníků, a to v průběhu prvních dvou dnů. Pro srovnání: je to zhruba dvojnásobek toho, co Samsung dosáhl letos u vlajkové lodi Galaxy S7.

Galaxy Note 7 vychází v Jižní Koreji v přepočtu na zhruba 22 000 korun. V České republice bude k zakoupení za 23 799 korun včetně DPH. Předobjednávky na tuzemském trhu budou spuštěny 16. srpna a každý, kdo si smartphone předobjedná, dostane zdarma nový Gear VR headset. Samotný prodej Galaxy Note 7 v ČR odstartuje 2. srpna.

Galaxy_Note_71

Zdroj: KH

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře