Samsung Galaxy Note 4 v Evropě dostává aktualizaci na Android 5.1.1 Lollipop


Samsung Galaxy Note 4 v Evropě dostává aktualizaci na Android 5.1.1 Lollipop

Samsung v Evropě začíná rozesílat aktualizaci na nejnovější Android 5.1.1 Lollipop pro přerostlý smartphone Galaxy Note 4. Jeho majitelé se mohou těšit na ještě rychlejší a vyladěnější systém, než tomu bylo u dosavadní verze 5.0.1, ale také opravu dosavadních chyb. Novou verzi prostředí TouchWiz s podporou grafických témat update nenabízí.

Samsung Galaxy Note 4 s procesorem Snapdragon 805 (model SM-N910F) se začal prodávat s Androidem 4.4.4 KitKat, v lednu dostal „lízátko“ ve verzi 5.0.1 a nyní byly zahájeny aktualizace na vůbec nejnovější dostupnou verzi 5.1.1.

Update je oficiálně dostupný zatím pouze ve Švédsku, Rakousku a Itálii. Brzy se ale jistě rozšíří i do dalších zemí, a to včetně České republiky a Slovenska.

Zkušenější uživatelé nemusí čekat na oficiální OTA, ale nový firmware si mohou stáhnout ze stránek serveru SamMobile a přes Odin snadno flashnout už dnes.

2cf958e61df1ebeb1c2c5fb727e58c86

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.