Pátek, 28 června, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy Mega 6.3 zastavil kulku a zachránil svému majiteli život

Samsung Galaxy Mega 6.3 zastavil kulku a zachránil svému majiteli život

Phablet Samsung Galaxy Mega 6.3 v náprsní kapse zachránil život muži z Tchajwanu, když zastavil kulku, která by mu jinak pronikla do srdce. Informoval o tom server 9to5google.

Nečekanou dohru měl spor o pár drobných na pivo v jednom tchajwanském baru, kde – jako už tolik večerů předtím, popíjelo několik lidí.

Jeden z pravidelných hostů baru, muž jménem Xu, během bujarého popíjení ztratil peněženku, ale naštěstí ji našel další z návštěvníků podniku. Jejímu majiteli ji vrátil a navrhl, zda by mu za to nekoupil pivo. To Xu rozlítilo a mezi oběma muži se strhla rvačka. Po několika minutách oba kohouti obchod vztekle opustili s tím, že se zakrátko vrátí a spor definitivně vyřeší.

Zatímco nálezce peněženky Han se vrátil se srpem, druhý muž se rozhodl s celou skoncovat ve stylu divokého západu, když si s sebou přinesl pistoli, ze které začal střílet.

Vystřelená kulka nejdříve zasáhla Hanovu ruku, kterou se snažil instinktivně krýt a poté vnikla do oblasti hrudníku. Život Hana zachránil smartphone Samsung Galaxy Mega 6.3, který měl uschovaný v náprsní kapse. Ještěže na sobě měl ten den triko s dostatečně velkou kapsou…

Techtree_News_05_Inline_A

Zdroj: hk.apple.nextmedia.com

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře