Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyTakhle vypadá skvělé HTC One M8 se systémem Windows Phone 8.1. Do...

Takhle vypadá skvělé HTC One M8 se systémem Windows Phone 8.1. Do prodeje půjde 21. srpna

O tom, že HTC připravuje špičkový smartphone s operačním systémem od Microsoftu, se už delší dobu ví. Nyní server pcmag.com zveřejnil jeho finální podobu.

Již to vypadalo, že se HTC systému Windows Phone definitivně vzdalo a zcela se soustředí na konkurenční platformu Android. Teď však tchajwanský výrobce překvapil novým modelem, určeným pro amerického operátora Verizon. Jednat se bude v podstatě o špičkový One M8 s operačním systémem Windows Phone 8.1.

Obrázek v tiskové kvalitě odhaluje podobu přední části nového smartphonu. Vidět lze dvojici reproduktorů BoomSound, jejichž výdechy jsou umístěny nad a pod zobrazovačem, stejně jako čelní fotoaparát pro videohovory. Co se týče hardwaru, telefon by měl používat čtyřjádrový procesor a úhlopříčka displeje má dorůst do velikosti pět palců. Rozlišení bude 1 080 × 1 920 pixelů, tedy Full HD.

HTC nový smartphone představí 19. srpna. 21. srpna jej má operátor Verizon začít prodávat.

365071-htc-one-m8-windows-phone-os

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře