Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyE-mailová aplikace od Seznamu je nově dostupná i pro androidí tablety

E-mailová aplikace od Seznamu je nově dostupná i pro androidí tablety

Seznam představuje tabletovou aplikaci Email.cz pro Android. Ta umožňuje rychlou a přehlednou práci s e-maily a možnost procházení zpráv i bez připojení k internetu.

Tabletová aplikace navazuje na tu mobilní, kterou si mohou uživatelé stáhnout od května tohoto roku.

Aplikace pro tato zařízení vychází funkčně z mobilní aplikace. Zásadní rozdíly uživatelé naleznou především v designu, který se více blíží vzhledu e-mailové schránky na klasických počítačích.

Obrazovky tabletů umožňují až třísloupcové rozložení (složky, zprávy, detail zprávy). Práce je tak ještě přehlednější a rychlejší a nabízí okamžitý přístup k ovládacím prvkům. Tabletová aplikace je plně synchronizovaná s e-mailovými klienty na webu i v mobilní aplikaci.

unnamed

Stejně jako u mobilní aplikace se mohou uživatelé těšit na možnost procházení zprávy i off-line díky funkci stáhnutí zpráv do tabletu. Se zprávami tak lze pracovat i v místech bez připojení k internetu. Aplikace nabízí také možnost přístupu do e-mailu zadáním PIN kódu, čímž se uživatelé vyhnou neustálému vyplňování přihlašovacích údajů, ale zůstane zachována bezpečnost přístupu ke schránce.

Mobilní aplikace Email.cz byla od května roku 2014 stažena již 102 000krát a její hodnocení na Google Play dosahuje 4,3 bodů z pěti možných. Seznam.cz se proto rozhodl vyjít vstříc i uživatelům, kteří přistupují do e-mailové schránky z tabletů, které podle statistik používá v České republice 23 % lidí alespoň jednou denně.

Aplikace Email.cz bude brzy dostupná také pro iPhone, iPad a systém Windows Phone.

[appbox googleplay cz.seznam.email]

unnamed1

Zdroj: BlogSeznam

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře