Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkySamsung dnes představí nové Galaxy S5

Samsung dnes představí nové Galaxy S5

Tento týden je velkým týdnem pro fanoušky mobilních technologií, protože se v Barceloně odvíjí MWC 2014. Co je však důležitější, dnešek je svátkem. A proč právě dnešek? Mimo jiné představení ostatních renomovaných značek bude Samsung představovat novou vlajkovou loď s označením Galaxy S5. 

K tomuto počinu dojde ve 20:00 místního času. Živý přepis z konference bude možné sledovat na našich stránkách. Video přenos bude možné sledovat na oficiálních YouTube stránkách společnosti Samsung.

Již uniklo několik specifikací, kterými se pravděpodobně bude nová pětka pyšnit. Zařízení by mělo mít 5,25 palců velký displej s rozlišením 2 560 × 1 440 a jemností 560 ppi. Uvnitř zařízení bude osazen čtyřjádrový procesor s taktem 2,5 GHz (čipset Snapdragon 8974AC). RAM paměť by měla mít 3 GB. Fotoaparát by podle očekávání měl nabídnout rozlišení až dvacet megapixelů. A baterie by měla vzrůst z hodnoty 2 600 mAh na 3 000 mAh.

Dokonce jsme již pravděpodobně spatřili i vzhled nové pětky společně s prvním pohledem na chytré hodinky Gear 2. Se stoprocentní jistotou se vše dozvíme dnes večer v osm hodin evropského času. Buďte s námi u toho!

Galaxy S5

Tomáš Rygl
Tomáš Rygl
Inženýr vysoké školy zaměřené na ekonomii, který je fanouškem mobilních technologií. Mezi nejoblíbenější společnosti Tomáše patří Google, Samsung a Apple.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře