Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkySamsung chystá Iron Man verzi Galaxy S6 a S6 Edge

Samsung chystá Iron Man verzi Galaxy S6 a S6 Edge

Společnost Samsung oznámila, že chystá Iron Man verzi svých nových vlajkových lodí Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge. Stalo se tak jen několik hodin poté, co šéf marketingu společnosti Lee Young-Hee v kině shlédl film Avengers: Age of Ultron.

Strategické globální partnerství uzavřel Samsung s Marvelem už v červnu 2014. Zákazníci díky němu nejprve dostávali tříměsíční odběr Marvel Unlimited ke všem smartphonům Samsung Galaxy Tab S zdarma. Nyní se však pole působnosti tohoto kontraktu rozšiřuje.

O speciálních edicích Avengers vytvořených společností Samsung se spekulovalo už v březnu. Na toto konto dokonce vzniklo několik zajímavých renderovaných obrázků, které prozrazovaly, že speciální edice by měly své opodstatnění a jak by vůbec takové smartphony vypadaly. Aktuálně je potvrzený pouze Iron Man, respektive mobil v tmavě červené barvě. Další by ovšem mohly následovat.

V galerii níže si můžete prohlédnout rendery pro všechny hrdiny. Který byste si koupili, kdyby v obchodech byly dostupné všechny? Dejte nám vědět v diskuzi!

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/avengers-samsung/“/]

Zdroj: Phone Arena

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře