Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyPoptávka po zlatém provedení Galaxy S6 a S6 edge předčila očekávání

Poptávka po zlatém provedení Galaxy S6 a S6 edge předčila očekávání

Samsung zvyšuje produkci smartphonů Galaxy S6 a S6 edge v barvě zlatá platina, aby uspokojil poptávku spotřebitelů. Zlaté provedení chce každý čtvrtý Evropan, tvrdí výrobce.

Zlatá je nová černá! Alespoň dle aktuálních prodejních čísel společnosti Samsung, podle kterých 23 % zákazníků požaduje Galaxy S6 a S6 edge ve zlaté platině. Zásoby smartphonů s touto barvou jsou proto na evropských trzích buď již vyprodány, nebo brzy vyprodány budou. Situace signalizuje, že preference barev se v Evropě mění.

„Mezi lidmi, kteří v Evropě udávají styl, byly po několik let v oblibě černé a bílé smartphony. Z hlediska barevných preferencí jsou však spotřebitelé podle počátečních informací z trhu stále více extrovertní,“ uvedl Rory O’Neill, viceprezident pro mobilní zařízení Samsung v Evropě, a dodal: „Od samotného startu prodeje Galaxy S6 a S6 edge v dubnu zaznamenáváme podobnou poptávku po zlaté barvě jako po tradičnější bílé a černé. Tato informace nás popravdě překvapila, takže jsme museli zintenzivnit produkci Galaxy S6 a S6 edge ve zlaté platině, abychom udrželi krok s poptávkou.“

Samsung_Galaxy_S6&S6edge_lifestyle_04_ilustracniZdroj: Samsung

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře