Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkySamsung aktualizuje Galaxy S9 a S9+. Dostávají Night Mode a další novinky

Samsung aktualizuje Galaxy S9 a S9+. Dostávají Night Mode a další novinky

Jihokorejský výrobce nadále vylepšuje schopnosti chytrých telefonů Galaxy S9 a S9+. Oba smartphony již nějakou dobu běží na Androidu 9.0 Pie s uživatelským prostředím OneUI. Nejnovější update pak přináší nejen aktuální červnový balíček záplat, ale přidává i nové funkce z modelů řady Galaxy S10.

Aktualizace s označením G965FXXU5CSF2 zabírá necelých 600 megabajtů a je prozatím dostupná v Thajsku, Vietnamu a Filipínách. Doufejme, že další země budou brzy následovat a updatu se co nevidět dočkají i čeští a slovenští uživatelé.

Nový firmware přináší např. Night Mode (noční režim) do aplikace Fotoaparát pro ještě lepší snímky za zhoršených světelných podmínek (tedy ve tmě či za šera), vylepšenou funkčnost čtečky QR kódů či inovovaný portrétní režim, který nově nabízí lepší práci s rozmazaným pozadím.

Vývojáři zapracovali i na stabilitě aplikací Galerie, Zprávy a Kontakty a oběma telefonům také nabídli nejnovější balík bezpečnostních záplat datovaný k 1. červnu.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře