Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyDo prodeje vstoupil cenově dostupný headset SteelSeries Arctis

Do prodeje vstoupil cenově dostupný headset SteelSeries Arctis

Výrobce herních periferií, firma SteelSeries, uvádí na trh Arctis 1. Jedná se o nový headset, který disponuje stejně výkonnými měniči jako jeho předchůdci z linie Arctis 3, 5, 7 a 9X, ale je nabízen za dostupnější cenu. Výrobce ho nabízí za 59,99 eur.

SteelSeries Arctis 1 je multiplatformní herní headset, který díky odnímatelnému mikrofonu a uhlazenému nízkoprofilovému designu užijí hráči i běžní uživatelé. Výrobce uvádí, že nová sluchátka mají v nitru náušníků integrovány totožné kvalitní měniče, které nabízí ostatní modely ze série Arctis. To stejné platí o ClearCast mikrofonu, sloužícímu pro čistý přenos a redukci okolního hluku.

Na rozdíl od předchůdců není mikrofon zatahovatelný, nýbrž odnímatelný, aby se headset mohl snadno proměnit ve sluchátka na cesty. Tomuto určení napomáhá také ocelová výztuž pro maximální odolnost a nízkoprofilové řešení zachovávající vysoký komfort, společně s flexibilní čelenkou fungující jako hlavový most, resp. polstrováním náušníků prodyšnou Airweave tkaninou. Sluchátka zaujmou v neposlední řadě také univerzálním 3,5mm jack konektorem pro připojení k řadě zařízení.

Headset SteelSeries Arctis 1 je aktuálně dostupný za 59,99 eur (1 550 Kč) včetně dopravy prostřednictvím webové stránky www.steelseries.com.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

7 KOMENTÁŘE

  1. Norton support every operating system including Windows. You can get your Norton security from the retail store or can get it from online as well. To install and activate your licensed Norton Security you must require 25 digits alpha-numeric product key and you will go ahead with the installation of your Norton product.

  2. Microsoft as of late discharged Office 2019, the most recent rendition of its Windows and Mac office suite, with valuable new highlights opened consistently into the well-known interface.

  3. The Geek Squad service is one of the primary reasons why I purchase tech products from Best Buy. Any time I’ve ever had to use my Geek Squad Protection Plans, I’ve had nothing but positive experiences.“Geek Squad is the best! I love knowing my electronics are protected and there is no deductible for replacement or repair if I do have a problem.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře