Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyAkční hru The Division 2 si o víkendu můžete zahrát zdarma

Akční hru The Division 2 si o víkendu můžete zahrát zdarma

Stáhněte si demo The Division 2, abyste zjistili, jestli za to hra stojí, pokud nad jejím nákupem vážně uvažujete. Ukázka je dostupná pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

The Division 2 si můžete zdarma stáhnout a hrát na platformě Uplay od Ubisoftu, na konzolích si pak musíte vyhledat produktovou stránku v digitálním obchodu. Jen pro upřesnění: na Xboxu One budete potřebovat Xbox Live Gold, zatímco v případě PlayStationu 4 není aktivní předplatné PS Plus vyžadováno.

Free víkend začal dnes ráno a skončí v pondělí v 8:59. Pokud se vám hra zalíbí a chtěli byste v ní pokračovat i po skončení volného víkendu, můžete svůj pokrok přenést do plné verze hry, které je k dispozici se 35% slevou.

The Division 2 je openworldová střílečka, ve které vedete tým elitních agentů do Washingtonu po pandemii, abyste obnovili pořádek a zabránili kolapsu města. Hra vyšla 15. března letošního roku a v recenzích sklidila vesměs pozitivní hodnocení.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře