Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkyS novým LED pouzdrem váš Galaxy Note 4 doslova zazáří

S novým LED pouzdrem váš Galaxy Note 4 doslova zazáří

Prostřednictvím diod zabudovaných přímo v pouzdru okamžitě uvidíte důležité notifikace i aktuální čas. Novinka je na tuzemském trhu k dostání v černém, zlatém a vínovém provedení.

Nejnovější LED flipové pouzdro s kapsou určené pro Galaxy Note 4 je opatřeno celkem 119 LED rozmístěnými do 7 řádků. Majitel phabletu je díky šikovnému krytu okamžitě a zároveň diskrétně informován například o příchozím hovoru či zprávě, aniž by musel kontrolovat displej telefonu. Diody zobrazují také aktuální čas, stav baterie, hlasitost, budík, hudební přehrávač a upozornění na zmeškaný hovor.

Pouzdro se nasazuje namísto zadního krytu přístroje, čímž dochází k propojení s telefonem. Displej smartphonu tak může zůstat vypnutý. Při otevření pouzdra se displej telefonu automaticky zapne a naopak vypne po jeho zavření. K dalším velmi praktickým vlastnostem pouzdra patří vnitřní kapsa pro uložení například vizitky či platební karty.

Nové pouzdro pro Samsung Galaxy Note 4 je na českém trhu k dostání v černém, zlatém a vínovém provedení za 1 599 Kč s DPH.

1 2 3 4 5

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře