Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyMotorola chystá aktualizace pro všechny smartphony, dočkat se jich máme co nevidět

Motorola chystá aktualizace pro všechny smartphony, dočkat se jich máme co nevidět

Společnost Motorola se prý rozhodla vydat aktualizace nejen pro vlajkovou loď Moto X, ale i pro všechny své další smartphony vydané v uplynulých dvou letech. Na Google Plus to tvrdí jeden ze zaměstnanců Motoroly, Luciano Carvalho. 

Android 5.0 Lollipop už mají smartphony Moto X a Moto G z roku 2014. Vedle nich by se „Lízátka“ měly dočkat také původní smartphony Moto X, Moto G a Moto E, Motorola Droid Ultra, Droid Maxx, Droid Turbo a Droid Mini.

Zprávu o plánované aktualizaci Motoroly najdete na stránce zde. Pokud ji můžeme věřit (jako že asi můžeme), nezbývá než dodat, že před Motorolou smekáme klobouk. Zatímco ostatní výrobci smartphonů aktualizují pouze své vlajkové lodě (a to jen velmi stěží a občas také ne, vzpomeňme na Samsung S III), Motorola myslí na všechny své zákazníky, ať už za jejich zařízení zaplatili dva tisíce, nebo deset tisíc. To je velmi sympatické. Nemyslíte?

1452393_motorola-moto-g_jpg6b106eb238730e7ef34b270c849e9671

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře