S nákupem telefonu Sony Xperia X Compact dostanete bezdrátová sluchátka zdarma


S nákupem telefonu Sony Xperia X Compact dostanete bezdrátová sluchátka zdarma

Sony u příležitosti zahájení prodeje Xperie X Compact přichází se speciální nabídkou, kterou někteří z vás možná neodmítnou. Pokud si smartphone předobjednáte, výrobce vám k němu přibalí hodnotný dárek. Těšit se můžete konkrétně na bezdrátová sluchátka Sony MDR-ZX330BT, jejichž doporučená cena je 2 780 Kč.

Smartphone je možné objednat v prodejnách Alza, CZC, Datart, Electro World, Elvia, HP, Mall, Mironet, Mobil Pohotovost, Space a T. S. BOHEMIA. V říjnu se akce rozšíří také pro operátory Vodafone a T-Mobile.

Sony Xperia XCompact je chytrý telefon s 4,6palcovým HD displejem, procesorem Snapdragon 650, 3 GB RAM a 32GB pamětí pro data a systém Android Marshmallow. Kompaktní mobil lze předobjednat v bílé a černé barvě za cenu 12 490 Kč.

sony

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.