Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyRovio, tvůrci Angry Birds, oznámili akvizici Futuremark Games Studio

Rovio, tvůrci Angry Birds, oznámili akvizici Futuremark Games Studio

Společnost Futuremark, autory populární série syntetických benchmarků 3DMark, asi není potřeba hardcore počítačovým příznivcům nijak blíže představovat.

Její sekci pro vývoj her nazvanou Futuremark Games Studio nyní kupuje firma Rovio. Ano, tvůrci populárních rozzlobených ptáků.

Generální ředitel Rovio, Mikael Hed, k akvizici uvedl: ?Je to neuvěřitelně talentovaný a zkušený tým a my jsme rádi, že je na naší palubě. Úspěch Rovio je založen na špičkové kvalitě našeho týmu a Futuremark Games Studio bude vynikající doplněk.

Z druhé strany, z úst ředitele Futuremarku, Jukki Mäkinenena, se poté ozvalo: ?Jsem hrdý na náš talentovaný tým a vidím potenciál v uznávané herní společnosti Rovio?.

?Futuremark se nyní zaměří na novou verzi 3DMarku. Náš profesionální benchmark, který bude uvolněn v nové verzi později v tomto roce, umožní poprvé sjednotit herní porovnávání výkonnosti mezi různými operačními systémy a zařízeními?.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Websites we think you should visit…

    […]although websites we backlink to below are considerably not related to ours, we feel they are actually worth a go through, so have a look[…]?…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře