Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyThe Room Three: Pro Android je dostupný třetí díl fantastické logické hry

The Room Three: Pro Android je dostupný třetí díl fantastické logické hry

Pokud máte rádi logické hry s prvky adventury a hororovou atmosférou, máme pro vás výbornou zprávu. Titul The Room Three je od včerejšího dne dostupný také pro Android. Verze pro iOS vyšla už loni v prosinci.

První dva díly série The Room studia Fireproof Games předčily všechna očekávání a na mobilních platformách Android a iOS slavily obrovský úspěch. Ne nadarmo první díl získal titul hry roku 2012 pro iPad. Po celém světě si obě hry získaly miliony fanoušků a trojka na jejich úspěchy rozhodně bude chtít navázat.

Princip třetího dílu je přitom stále jednoduchý. V připravených úrovních s mrazivou atmosférou budete otáčet, hledat a montovat krabičky, abyste se dostali k dalším krabičkám a tak pořád dokola až dokud se nedostanete z místnosti ven. Zní to jednoduše, ale nad každým tahem je nutné důkladně přemýšlet a než se dostanete ven, často se u toho řádně zapotíte.

The Room Three pro Android vyjde na 150 Kč. Nejedná se tedy vůbec o nejlevnější hru. Pakliže však máte podobné tituly rádi, rozhodně vám tuhle investici doporučíme.

[appbox googleplay com.FireproofStudios.TheRoom3]

[appbox appstore id918054748]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře