Sobota, 18 května, 2024
DomůNovinkyRampage: pošlete všechny nacistické jednorožce na onen svět

Rampage: pošlete všechny nacistické jednorožce na onen svět

Dnes se v Google Play objevil nový počin z dílen herního studia Revolutionary Dynamics, který vypadá opravdu zajímavě? V jistém ohledu by se dalo napsat, že poukazuje na jednu z největších (ne)výhod obchodu Play, protože si můžeme být jisti tím, že takováto hra se v App Store ? internetovém obchodu pro iOS zařízení, nikdy neobjeví.

V tomto titulu s průměrnou kreslenou grafikou, ve které se často objevuje motiv duhy a různých barevných houbiček, budete muset zmasakrovat všechny nasicstické jednorožce, abyste získali odměnu v podobě medailí a nových, účinnějších, zbraní.

Nezáleží na tom, jak moc je tato hra špatná, nebo jaké množství návykových látek vývojáři při jejím návrhu asi požili, protože tohle je opravdu šílené.

Další povídání je myslím zbytečné. Stáhněte si hru z tohoto odkazu a pošlete rychle všechny nacistické jednorožce na onen svět.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Rampage/“/]

 

 

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře