Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyS Windows Phone nekončíme, uťalo všechny spekulace LG

S Windows Phone nekončíme, uťalo všechny spekulace LG

V minulých dnech se internetem šířila informace, podle které korejská firma LG skončila nadobro s vývojem smartphonů s mobilní platformou Windows Phone 7. Informoval o tom známý deník The Korea Herald. Jak se ale nyní ukázalo, zpráva nebyla úplně tak pravdivá.

Spekulace v minulých hodinách vyvrátil samotný asijský výrobce, který v tiskové zprávě uvedl, že přestože se plánuje zaměřit více na výrobu chytrých telefonů s Androidem, neznamená to, že by na systém Microsoftu úplně zanevřel.

Pravdou ale je, že Android je mezi zákazníky populární, což se o Windows Phone říct rozhodně nedá. Ostatně nedávno to potvrdili i samotní zástupci čtyř největších evropských operátorů, kteří argumentovali tím, ?že nikdo nepřijde do obchodu a nezeptá se po mobilním telefonu s Windows Phone?.

V případě modelové řady Lumia od Nokie pak uváděli, že jsou tyto telefony předražené, na to, že oproti konkurenci nic navíc nenabízejí. Tak či onak, LG s Windows Phone nekončí, ale patrně pouze vyčkává, co nabídne Windows Phone 8.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře