Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyKniha Jízd, aplikace sloužící k evidenci služebních cest

Kniha Jízd, aplikace sloužící k evidenci služebních cest

Z Marketplace pro Windows Phone 7 si nyní můžete stáhnout šikovnou aplikaci Kniha jízd, která slouží k evidenci jízd služebním vozidlem. Její velkou výhodou je, že nevyžaduje, abyste byli připojeni k internetu.

Ke klíčovým vlastnostem této aplikace také patří našeptávání podle systémového nastavení lokality, organizace podle kalendárního měsíce a export e-mailem ve tvaru vhodném pro spracováni (csv).

Autor programu Andrej Melicher podle svých slov plánuje do další verze implementovat parametr Domácí adresa pro rychlé vložení domácí lokality a zaměření aktuální polohy pomocí GPS.

K automatickému dopočtu kilometru, na který se ho uživatelé často ptají, odpověděl následovně: ?Není to neřešitelné, avšak aplikace počítá s možností skokového zadávaní asynchronně, teda vložení staršího záznamu později než novějšího. V tomto případě je téměř nemožné automatizovat výpočet stavu kilometru a ujetých kilometru?.

Aplikaci Kniha Jízd si můžete zdarma stáhnout odsud.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Kniha Jzd/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře