Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyAlien Pig vs Robot: prasátko, co řídí bojového robota

Alien Pig vs Robot: prasátko, co řídí bojového robota

Jste připraveni na čerstvé informace z první ruky? Studio Underwater Labs, autoři populární hry Kiki Fish, právě představilo svou novou hru ? Alien Pig vs Robots. Ke stažení bude sice až 5. května, tedy v sobotu, ale už nyní se můžete podívat na video z hraní.

Příběh hry je poměrně zajímavý. Lidé v minulosti čelili apokalypse zombie a tak vybudovali armádu robotů s umělou inteligencí. Jenže  válku nakonec prohráli a když zombie snědli všechny jejich mozky, tak zemřeli také :). Na planetě tak zbyly pouze roboti a tuny zlata, co lidé shromažďovali. Na zlato má však nyní zálusk chamtivý čuník, který jednoho takového robota řídí.

Vaším úkolem je absolvovat zdárně všechny levely a posbírat při tom co nejvíce zlatých mincí. Za ně si pak můžete dokupovat různé sofistikované zbraně. Ty se budou hodit v okamžiku, až narazíte na závěrečné bossy, kteří si říkají Apokalypsa a Zombikalypsa.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře