Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkyPrvní fotografie ze špičkového fotomobilu Nokia Lumia 1020

První fotografie ze špičkového fotomobilu Nokia Lumia 1020

Viceprezident a ředitel Windows Phone Program Management Joe Belfiore zveřejnil na Flickeru dvě fotografie zachycené smartphonem, který používá obří 41megapixelový snímač s podporou technologie PureView. Nepřímo tak potvrdil existenci připravované Lumie 1020 od Nokie, která se možná stane nejlepším fotomobilem na trhu.

První snímek má rozlišení 2947 × 1658 pixelů, druhý velikost 2352 × 1568 px.

Nokia Lumia 1020 by měla podporovat technologii PureView a optickou stabilizaci obrazu (OIS), která se poprvé představila v modelu Lumia 920.

Všeobecně se očekává, že Nokia odhalí nový telefon 11. července na tiskové konferenci v New Yorku.

Zákazníkům má nabídnout rovnou tři barevné varianty svého top modelu. Konkrétně ho začne prodávat v bílé, černé a žluté barvě. Cena se má pohybovat na úrovni 600 dolarů.

V Lumii 1020 se bude také nacházet předinstalovaná speciální aplikace Nokia Pro Camera, která umožní manuálně nastavit rychlost závěrky nebo manuálně ostřit.

DONE!  3rd Marathon in 3 Countries in 6 months!  WOO HOO!

Wet, cold, but happy to be done and headed to the Naantali Spa hotel!Zdroj: The Verge

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. mozna ???????? a co asi tak bude lepsie fotit ?????? N8, N 808, Lumia 920 su uz teraz najlepsie fotomobily (bezkonkurencne) a co ine by mohlo byt toto veldielo (s neprekonatelnou optikou od Carl-Zeissu)

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře